Formular de înscriere: Conferința “Îmbunătățirea calității serviciilor de sănătate prin intermediul Industriei 4.0”

Formular de înscriere: Conferința “Îmbunătățirea calității serviciilor de sănătate prin intermediul Industriei 4.0”

Membrii Filialei Iași pot obține 15 credite EMC participând gratuit la Conferința organizată pe data de 04.02.2023. Evenimentul are loc la Hotel Ramada / Sala New York, Iași, începând cu ora 9. Conferința este organizată în cadrul Proiectului Industria 4.0 în sănătate, finanțat în cadrul Programului ERASMUS+, Proiecte de parteneriat strategic în domeniul educației și

Membrii Filialei Iași pot obține 15 credite EMC participând gratuit la Conferința organizată pe data de 04.02.2023.

Evenimentul are loc la Hotel Ramada / Sala New York, Iași, începând cu ora 9.

Conferința este organizată în cadrul Proiectului Industria 4.0 în sănătate, finanțat în cadrul Programului ERASMUS+, Proiecte de parteneriat strategic în domeniul educației și formării profesionale (2020-1-PL01-KA202-081397).

Lista membrilor înscriși, în limita a 100 de participanți, va fi afișată mai jos, după epuizarea numărului de locuri.

FORMULAR DE ÎNSCRIERE:

Înscrierile s-au încheiat. 

NR. CRT.NUMEUNITATEA MEDICALĂSTATUS
1BULAT ALINA MARIACentru de permanențăÎNSCRIS
2CIOBANU IOANAAsistent medicalÎNSCRIS
3BALASA BOGDAN NICOLAESpitalul Clinic de Pneumoftiziologie IasiÎNSCRIS
4IRINAPharma Pro ExpresÎNSCRIS
5GAVRIL ELENAU.M.01110ÎNSCRIS
6MANOLACHI OANAScr IașiÎNSCRIS
7BABANU ELENAFarmacieÎNSCRIS
8MOSNEAGU MIOARADispensare medical scolarÎNSCRIS
9COSTINIUC CORNELIA01110 IasiÎNSCRIS
10MOCANU CEZARAGrădinițăÎNSCRIS
11POPOVICI NICOLETASpital Pneumoftiziologie IasiÎNSCRIS
12ZAMFIRESCU CRISTINA NICOLETASC Dr Constantiniu SRLÎNSCRIS
13DUSCIUC ECATERINACM NicolinaÎNSCRIS
14TRANDAFIR DANIELACMI Dr Scutaru SandaÎNSCRIS
15OSLOBANUSp.Cf PașcaniÎNSCRIS
16CHIRU ADRIANIro Iași.ÎNSCRIS
17ANTON ANA MARIASpital SocolaÎNSCRIS
18POTLOG OLGA FLORENTINASpital SocolaÎNSCRIS
19
NEPOTU CĂTĂLINA LAURADAS-Cabinet medical școlarÎNSCRIS
20CLAPON SIMONADAS-Cabinet medical școlarÎNSCRIS
21POTLOG TIBERIUS-ADRIANInstitutul de Psihiatrie ,,Socola”ÎNSCRIS
22ANGHELUTA ADRIANASPITALUL CLINIC DE PNEUMOLOGIE IASIÎNSCRIS
23MACOVEI SIMONA DANIELASp.Clinic de Boli InfectioaseÎNSCRIS
24BAICEANU MARIASpitalul clinic de PneumoftiziologieÎNSCRIS
25PETRACHE FLORICASpitalul clinic boli infecțioase iasiÎNSCRIS
26TEODORIRUINSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE prof. George I. M GeorgescuÎNSCRIS
27PROCASpitalul Clinic de Pneumoftiziologie IasiÎNSCRIS
28BARBOSU ANASpiral Sfânta MariaÎNSCRIS
29NOVACSpitalul militar de urgenţă dr iacob czihacÎNSCRIS
30ZAPIROI OANAD.A.S. IasiÎNSCRIS
31ACATRINEI ANCACabinet medical scolarÎNSCRIS
32ANTON DANIELAMedicina școlarăÎNSCRIS
33CARSON VALERICAArcadia MedicalÎNSCRIS
34IANCU GABRIELAArcadia Hospital IasiÎNSCRIS
35ZAIȚSpitalul clinic de Recuperare IașiÎNSCRIS
36MIHAI OOANA ALINAInstitutul de boli cardiovasculareÎNSCRIS
37CIUPERCA ADRIANA IOANASpitalul clinic de Recuperare iașiÎNSCRIS
38GRIEROSU CARMENSp Cl Recuperare IasiÎNSCRIS
39TABACARU ELENASp Cl de Recuperare IasiÎNSCRIS
40FOCA MARIASpital Clinic Județean de Urgenta Sfântul SpiridonÎNSCRIS
41CHIRIAC CRISTINASpitalul Sf Spiridon IasiÎNSCRIS
42ALEXA PETRONELASpitalul Clinic de Recuperare IasiÎNSCRIS
43DOROFTEA MONICACabinete medicale scolareÎNSCRIS
44PASAT NICOLETA LUMINIȚAGrădinița cu program prelungit nr 10 IașiÎNSCRIS
45PURICE ALINASpital Sf SpiridonÎNSCRIS
46IRIMIA ELENACmiÎNSCRIS
47COZMEI LUMINIŢASpitalul clinic de PneumoftiziologieÎNSCRIS
48LEBADA VASILESpitalul de Urgenta Sf.Spiridon IasiÎNSCRIS
49HONDRU FELICIASpital Sf.Spiridon IașiÎNSCRIS
50DONISĂSpital clinic cuza voda iasiÎNSCRIS
51BRINZILA RAMONADasÎNSCRIS
52LEBADA DANIELASpitalul de Urgenta Sf.Spiridon IasiÎNSCRIS
53DESPA IOAN DORINSp PneumoÎNSCRIS
54BRÎNZĂ LOREDANASpitalul clinic „Dr.C.I. Parhon”ÎNSCRIS
55PICUSpitalul Clinic de RecuperareÎNSCRIS
56SIMION GINASpitalul Sf.SpiridonÎNSCRIS
57IFTIMIE MONICACMI MEDIFAM DR IAMANDI GABRIELAÎNSCRIS
58ROXANA ANDREIASpitalul Clinic de Recuperare IasiÎNSCRIS
59PARFENE MIHAELASpitalul clinic de obstretica și Ginecologie Cuza Vodă IasiÎNSCRIS
60PANAINTE ELENASpitalul clinic de pneumoftiziologie iasiÎNSCRIS
61POPA LARISA LOREDANAStomatologieÎNSCRIS
62RUSU SEBASTIANSpitidonÎNSCRIS
63BAICEANU IONUTUnitatea de transfuzii spital sfantul spiridon iasiÎNSCRIS
64ȚUPAC-IORDAN ANA-MARIADAC Iasi, Scoala Veronica MicleÎNSCRIS
65ANDRIEȘ LILIANASpitalul clinic de pneumoftiziologie iasiÎNSCRIS
66PETRARASU LAURA LOREDANASpitalul de boli infecțioase Iași Sf ParaschevaÎNSCRIS
67FAVU CRINASpital Clinic de Recuperare IașiÎNSCRIS
68PAVEL CRISTINAAMBULATORIU INTEGRAT SPITALUL SF SPIRIDONÎNSCRIS
69AGHIORGHIESEI PETRONELA-MARIACMI MFÎNSCRIS
70FRUMOASA AURORASpital Municipal de Urgenta PascaniÎNSCRIS
71SEMENIUC NICULINA GEORGIANASC MF DR CONSTANTINESCU & ROBILA SRLÎNSCRIS
72PASCAL SANDA CATALINASpitalul Clinic Județean de Urgente Sf. SpiridonÎNSCRIS
73PAULET GINAJunior MedÎNSCRIS
74MATEI MARINELACMI MF DR OPRISAN NARCIZAÎNSCRIS
75MORARU ANCUȚADAC IaşiÎNSCRIS
76TENTA CRISTINASpitalul clinic de recuperare IasiÎNSCRIS
77HERDES LILIANASp.Sf.Spiridon Chirurgie 1ÎNSCRIS
78CALUGARU ADRIANASp Sf Spiridon IasiÎNSCRIS
79BAICEANU ANGELADAC IASI cabinete scolareÎNSCRIS
80TOLOLOI ANDREEASp Sf .SpiridonÎNSCRIS
81BUTNARU MIHAELASpit. Sf. Spiridon IasiÎNSCRIS
82TOLOLOI IONUTSp Sf .SpiridonÎNSCRIS
83POPOVICI MARIEANAMedicina scolaraÎNSCRIS
84PINTILIEFARMACIA SC TEHNIS MKS SRL IASIÎNSCRIS
85CHELARU LILIANAAmb.Sf.Spiridon ,cabGASTROÎNSCRIS
86TIMOFTE CRISTINASpit. Sf. Spiridon IasiÎNSCRIS
87NICURIUC LILIANADisp. ScolarÎNSCRIS
88PĂDURARIU ALINA-MIHAELAS.C.White-DentÎNSCRIS
89DAVID ROXANA ELENASp.de urgență pt.copii,,sf.Maria”ÎNSCRIS
90MATIANU MIHAELADisp. ScolarÎNSCRIS
91RĂDEANU MARIANA MIRELAInstitutul de Psihiatrie SocolaÎNSCRIS
92HUTUSORU ANA MARIADDI ImagisticaÎNSCRIS
93CHIRIAC ELENA CRISTINASp cf PascaniÎNSCRIS
94GIRTAN ANTONELASp Sf Spiridon IasiÎNSCRIS
95TASIE VALENTINADASÎNSCRIS
96CHELARU ADINA EUGENIASpitalul Clinic Judetean de Urgente Sf Spiridon IasiÎNSCRIS
97ROTARUSpitalul boli infecțioase iasiÎNSCRIS
98ILUCA TATIANASpital Sfânta Maria IasiÎNSCRIS
99NICOLETA SARGUSp sf. Spiridon IasiÎNSCRIS
100IONESCU LIDIASpital Spiridon, IasiÎNSCRIS
101BUJOR LAURASPITAL ,,SF.SPIRIDON”IASILISTA DE AȘTEPTARE
102NIȚĂ NICOLETASp Sfânta Maria IașiLISTA DE AȘTEPTARE
103PAULET MIHAELASp Sf Maria IasiLISTA DE AȘTEPTARE
104RUSU CARMENSpitalul clinic de urgenta pentru copii Sf. Maria IașiLISTA DE AȘTEPTARE
105DUMITRU DUMITRELASp Sf Spiridon IasiLISTA DE AȘTEPTARE
106OLOERIU LIDIASpitalul de CopiiLISTA DE AȘTEPTARE
107VASILE SILVIA ECATERINACMILISTA DE AȘTEPTARE
108NEGURA IULIANA ANCACMI IonidentLISTA DE AȘTEPTARE
109TUDOSA GEANINASf.MariaLISTA DE AȘTEPTARE
110RUSU LUMINIȚASpitalul de copii IașiLISTA DE AȘTEPTARE
111DAMIAN TEODOR ALINSpital de Urgență Sf Spiridon Iași, secția Chirurgie Plastică și reconstructiva, ARSILISTA DE AȘTEPTARE
112BACIU MIHAELAInstitutul de Psihiatrie Socola IașiLISTA DE AȘTEPTARE
113BACIU GABRIELInstitutul de Psihiatrie Socola IașiLISTA DE AȘTEPTARE
114ROSNOVĂȚ ELENA CRISTINADASLISTA DE AȘTEPTARE
115LUPU ADINA PETRONELASf.MariaLISTA DE AȘTEPTARE
116POPA MONICASpitalul de Urgență „Sf.Spiridon”LISTA DE AȘTEPTARE
117SAMOILĂ MIRELASp Sf Spiridon IasiLISTA DE AȘTEPTARE
118MOVILEANU ISABELASp Sfântu Spiridon IasiLISTA DE AȘTEPTARE
119ANDRONICSp cl Boli Infecțioase IașiLISTA DE AȘTEPTARE
120CREȚU CORINA IRINAInstitutul de Psihiatrie „Socola” IasiLISTA DE AȘTEPTARE
121IACOB CARMEN IONELAIRO.IASILISTA DE AȘTEPTARE
122FRUNZA MANUELASpital Sfântul SpiridonLISTA DE AȘTEPTARE
123LUPESCU ANIȘOARASpitalul de Boli Infecțioase,, Sfinta Parascheva „Iași aLISTA DE AȘTEPTARE
124VÎNTU ANDREEATerramold medicalLISTA DE AȘTEPTARE
125ASAFTEI ANDREEAMedicoverLISTA DE AȘTEPTARE
126SALAVASTRU CLAUDIASpitalu Sf. Paraschiva IasiLISTA DE AȘTEPTARE
127CHELARU CRENGUTASpitalul SF Spiridon Iași Ambulatoriu integratLISTA DE AȘTEPTARE
128CRIȘMĂRUC MARINELACabinet Medical ȘcolarLISTA DE AȘTEPTARE
129MUSTEATA ALINASpital Sf.SpiridonLISTA DE AȘTEPTARE
130MITREA LOREDANALiceul Tehnologic Special Vasile PavelcuLISTA DE AȘTEPTARE
131
BECHIR MARINELACMI DR BLASCU VASILE SILVIULISTA DE AȘTEPTARE
132DISCA DANIELACMI. Dr VolosincuLISTA DE AȘTEPTARE
133PRUTEANU MIRELASp Sf Spiridon IasiLISTA DE AȘTEPTARE
134URMA ANA MARIASpitalul Clinic de Recuperare IasiLISTA DE AȘTEPTARE
135ISTOV DANIELASp CL RecuperareLISTA DE AȘTEPTARE
136BLASCU MAGDALENACmi dr Balscu Vasile SilviuLISTA DE AȘTEPTARE
137PRICOP LENUTASpitalul Militar de Urgență IasiLISTA DE AȘTEPTARE
138ANGHELUS CARMENDAS IasiLISTA DE AȘTEPTARE
139BRUMA CRISTINADAS-Cabinete scoloareLISTA DE AȘTEPTARE
140PAȘCANU CORNELIASpitalul Militar IasiLISTA DE AȘTEPTARE
141IRIMIA PAULA ROXANASpitalul de boli infectioase.LISTA DE AȘTEPTARE
142COSTEA ANCUTAInstitutul Regional de Oncologie ,IasiLISTA DE AȘTEPTARE
143BOBU ELENA-LOREDANAInstitutul Regional de Oncologie IașiLISTA DE AȘTEPTARE
144COSOFRET GABRIELAIro iasiLISTA DE AȘTEPTARE
145SEZONOV ALINASPITALUL MILITAR DE URGENȚĂ IASILISTA DE AȘTEPTARE
146ONUȚĂ IOANA NICOLETASpital Clinic de RecuperareLISTA DE AȘTEPTARE
147BUSUIOC CRISTINA ELENASp. Clinic de Recuperare IașiLISTA DE AȘTEPTARE
148BACALU OANASp Sf SpiridonLISTA DE AȘTEPTARE
149RUDAC CLAUDIA MARIASpitalul de Urgente pt copii sf maria iasiLISTA DE AȘTEPTARE
150CHIRITOIU DIANASpitalul clinic de recuperare iasiLISTA DE AȘTEPTARE
151STEFAN CRISTINA LIDIAInstitutul regional de Oncologie IasiLISTA DE AȘTEPTARE
152IORDACHE GHEORGHE MIHAELA IULIANASpitalul clinic de copii „sf.maria”LISTA DE AȘTEPTARE
153DUMITRAS MIHAELASpital Clinic Pneumoftiziologie IasiLISTA DE AȘTEPTARE
154PIPIRIG PAULACabinet medical școlarLISTA DE AȘTEPTARE
155FILON LENUTASpitalul Clinic de Boli InfectioaseLISTA DE AȘTEPTARE
156BERESCU ANGELICACabinet ScolarLISTA DE AȘTEPTARE
157BISOGSp.sf.Spiridon-IasiLISTA DE AȘTEPTARE
158CRISTOGEL ANGELICASpital Clinic de Boli Infecțioase IașiLISTA DE AȘTEPTARE
159

BALAN LENUTAIRO IasiLISTA DE AȘTEPTARE
160RUSU NADIASp sf spiridonLISTA DE AȘTEPTARE
161STIRBU MIHAELASpital Clinic de Boli Infecțioase IasiLISTA DE AȘTEPTARE
162STEFANACHE MARIASpitalul de copii Sf. Maria IasiLISTA DE AȘTEPTARE
163MIHAELA IGNATSpitalul de Boli Infecțioase IasiLISTA DE AȘTEPTARE
164AMARIEI ADRIANASpitalul sf Maria IașiLISTA DE AȘTEPTARE
165ROSU SORINASpital Boli Infecțioase IasiLISTA DE AȘTEPTARE
166NICOLAU CIOBANU SIMONA ALINASpitalul Boli Infectioase “Sfanta Parascheva” IasiLISTA DE AȘTEPTARE
167NEGRU MIHAELASpitalul Sf Spiridon IașiLISTA DE AȘTEPTARE
168ELENA GHERASIMIROLISTA DE AȘTEPTARE
169ROTATU ADINASpitalul clinic de boli infectioaseLISTA DE AȘTEPTARE
170POPESCU FELICIASp. Cl. De Recuperare IașiLISTA DE AȘTEPTARE
171APETROAEI NICOLETA ELENASpital Univeritar CF IasiLISTA DE AȘTEPTARE
172BRATAN IOANA ANDREEASp. Boli Infecțioase Sf. ParaschivaLISTA DE AȘTEPTARE
173CRAUS MARTACMI ROXANA CHIRUTALISTA DE AȘTEPTARE
174IRIMIA MIHAELASpitalul Sf Maria IașiLISTA DE AȘTEPTARE
175MANOILA ANACABINET STOMATOLOGIC (STUDENTESC) ,,TITU MAIORESCU”LISTA DE AȘTEPTARE
176STATIVA MARIASpital boli infecțioase Sfânta ParaschevaLISTA DE AȘTEPTARE
177BODOI CRISTINAInstitutul Regional de Oncologie, IasiLISTA DE AȘTEPTARE
178MITITELU MARIANAIRO iasiLISTA DE AȘTEPTARE
179MIRON MARIA ALINAEMPATIOLISTA DE AȘTEPTARE
180RĂDIANU MIRELASpitalul clinic de Recuperare iașiLISTA DE AȘTEPTARE
181DRĂGAN VERONICADas. Cabinete medicale școlareLISTA DE AȘTEPTARE
182ONEA CATALINADAS IASILISTA DE AȘTEPTARE
183TRIF CATALINA PETRONELAInstitutul de Boli CardioVasculare IasiLISTA DE AȘTEPTARE
184ADINA PETRONELA STANShark Dental CenterLISTA DE AȘTEPTARE
185GORDEICOVSp.ProvidentaLISTA DE AȘTEPTARE
186NEDELCU ALEXANDRAInstitutul de Boli Cardio Vasculare IasiLISTA DE AȘTEPTARE
187VIȚALARIU MARIUS CIPRIANSpitalul Clinic județean de urgenta Sf. SpiridonLISTA DE AȘTEPTARE
188CIOPEICÃ PETRONELA MIHAELASpitalul Sfanta Maria, IasiLISTA DE AȘTEPTARE
189MINEA VASILICAUPU-SMURDLISTA DE AȘTEPTARE
190ISTOV ANAMARIAIRO IASILISTA DE AȘTEPTARE
191RĂZLEȚ CORINA ELENASpitalul CFR. -voluntarLISTA DE AȘTEPTARE
192CIULIN MIHAELACabinet Medical ScolarLISTA DE AȘTEPTARE
193OLARIU LILIANASp.de Copii Sf.Maria IasiLISTA DE AȘTEPTARE
194AGRIGOROAEI ROXANASpitalul Municipal De Urgenta PascaniLISTA DE AȘTEPTARE
195LUCACI DANA ELENANutridiabLISTA DE AȘTEPTARE
196CĂRUNTU CARMENDAS -medicină școlarăLISTA DE AȘTEPTARE
197LENTA ANTONELA TATIANASpitalul clinic de urgenta Sf Maria IasiLISTA DE AȘTEPTARE
198PASLARU-GHEORGHIU IONELAIRO IasiLISTA DE AȘTEPTARE
199MACIORNEA ALINASpitalul Clinic De Boli Infecțioase IașiLISTA DE AȘTEPTARE
200POPOVICI ALINA MIHAELASc Familymed Chiosac Andreea SrlLISTA DE AȘTEPTARE
201BERIGOI MIHAELA TEOFANASpitalul Sf Spiridon Iasi Ambulatoriu cabinetul de diabetLISTA DE AȘTEPTARE
202MARCU MARINELACMI SOFRONIE CORNELIALISTA DE AȘTEPTARE
OAMGMAMR-IASI
ADMINISTRATOR
PROFILE