CONSILIERI JUDEȚENI AI FILIALEI IAȘI REPREZENTANȚI ÎN SPITALE

Spitalul Municipal Pașcani
As.med. Perțu Liliana
lilianapertu@yahoo.com

Spitalul Clinic de Urgență „Prof. Dr. N. Oblu” Iași
As. Med. Almășanu Iosif
iosif_almas@yahoo.com

SAJ IAȘI
As. Med. Briscaru Gheorghe
nicubri@yahoo.com

Spitalul Clinic CF Iași
As.med. Grădinariu Anișoara
any_grad@yahoo.co.uk

Spitalul Clinic „Dr. C. I. Parhon” Iași
As.med.Brânză Loredana
bdana_ro@yahoo.com

Institutul de Boli Cardiovasculare „Prof. Dr. George IM Georgescu” Iași
As.med. Cotiață Petronela
petronelacotiata@yahoo.com

Institutul Regional de Oncologie Iași
As.med. Faraon Ciprian
faraon.ciprian20@gmail.com

Spitalul Clinic de Boli Infecțioase „Sf. Parascheva” Iași
As.med. Petrache Florica
petrache33@yahoo.com

Spitalul Clinic de Urgență Militar „Dr. I. Czihac” Iași
As.med. Crăciun Magdalena-Florența
flori_craciun2003@yahoo.com

DAC IAȘI
As.med. Nepotu Cătălina
catalinanepotu@yahoo.com

Institutul de Psihiatrie „Socola” Iași
As.med. Grigoraș Laura
lauragrigoras@gmail.com

Spitalul Clinic de Recuperare Iași
As.med.pr. Dana Mihai
mihaidana0232@yahoo.com

Spitalul Clinic de Obstetrică și Ginecologie Cuza Vodă
As.med. pr. Pintilie Daniela
daniela_pintilie@yahoo.com

REPREZENTANȚI AI FILIALEI IAȘI ÎN UNITĂȚILE MEDICALE

DSP IAȘI
As.med. Aanei Cezar
cezar_aanei@yahoo.com

Centrul Regional De Transfuzie Sanguină
As.med.pr. Hrițcu Rodica
rodica_hritcu@yahoo.com

Spitalul CF Pașcani
As.med. Aissiou Gabriela-Cristina
aissiou_gabriela@yahoo.com

Spitalul Clinic de Obstetrică-Ginecologie „Cuza-Vodă” Iași
As.med.pr. Dumitrache Dalila-Antoneta
dalila_dumitrache@yahoo.com

Spitalul Clinic de Obstetrică-Ginecologie „Elena Doamna” Iași
As.med. Buzea Luminița
lumibuzea@yahoo.com

Spitalul Orășenesc Hîrlău
As.med.pr. Matei Mihaela
matei.mihaela75@yahoo.com

Spitalul de Psihiatrie si pentru Masuri de Sguranta Padureni – Grajduri
As.med. Pr. Manolache Monica-Elena
monicamanolache12@yahoo.com

Spital Providența Iași
As.med. Stoleru Irina
prstoleru@yahoo.com

Arcadia Spitale Și Centre Medicale Iași
As.med. Hasan Corina
corina.hasan@arcadiamedical.ro