Reprezentanţi în Adunarea Generală Judeţeană

  • AANEI CEZAR – Direcţia de Sănătate Publică Iaşi, IML, CRTS, ISP
  • ACOSTIOAEI LAURENȚIU-VIOREL – Spitalul Clinic de Urgenţe pentru Copii „Sf. Maria”
  • AGAPIE SPERANȚA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • AISSIOU GABRIELA-CRISTINA – Spitalul Municipal Paşcani/Spitalul CF Paşcani
  • ALBIȘTEANU GABRIELA-LOREDANA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • ALMĂȘANU IOSIF – Spitalul Clinic de Urgenţă „Prof. Dr. N. Oblu”
  • AMOLIOAIEI ADINA-ELENA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • ANDRONIC ALINA – Institutul de Psihiatrie „Socola”
  • ANIȚA MARIEA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • ASACHI IONELA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • ATODIRESEI SIMONA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • AVĂDĂNI ELENA-GEORGIANA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • BĂNĂRESCU CARMEN – Spitalul Clinic de Urgenţe pentru Copii „Sf. Maria”
  • BLAȘCU CLAUDIA-ELENA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • BOLOTĂ MARIA – Spitalul Clinic de Obstetrică şi Ginecologie „Cuza Vodă”
  • BORHAN DRAGOȘ-VASILE – Institutul de Psihiatrie „Socola”
  • BRÎNZĂ LOREDANA – Spitalul Clinic „Dr. C. I. Parhon”
  • BRIȘCARU GHEORGHE – Serviciul Judeţean de Ambulanţă
  • BUNDUC IULIANA – Spitalul Municipal Paşcani/Spitalul CF Paşcani
  • BUZEA LUMINIȚA – Spitalul Clinic de Obstetrică şi Ginecologie „Elena Doamna”
  • CAZAMIR CAMELIA – Serviciul Judeţean de Ambulanţă
  • CIOLPAN GABRIELA – Spitalul Clinic de Urgenţe pentru Copii „Sf. Maria”
  • COTIAȚĂ PETRONELA – Institutul de Boli Cardiovasculare
  • CRĂCIUN MAGDALENA FLORENŢA – Spitalul Clinic de Urgenţă Militar „Dr. I. Czihac”
  • DĂNĂILĂ DIANA-LENUȚA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • DĂNILĂ IULIA-RALUCA – Spitalul Orăşenesc Hârlău, CIA Hârlău, Preventoriul TBC
  • Deleni
  • DUMITRACHE DALILA-ANTONETA – Spitalul Clinic de Obstetrică şi Ginecologie „Cuza Vodă”
  • FARAON CIPRIAN IULIAN – Institutul Regional de Oncologie
  • GÎNSAC ROXANA-MIHAELA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • GRĂDINARIU ANIȘOARA – Spitalul Clinic CF
  • GRIGORAȘ LAURA – Institutul de Psihiatrie „Socola”
  • HASAN CORINA DELIA – Arcadia – Spitale şi centre medicale
  • HURJUI SIMONA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • LOGOFĂTU CARMEN – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • MALAIMARE GABRIELA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • MARTINIUC IRINA-ELENA – Spitalul Clinic de Urgenţe pentru Copii „Sf. Maria”
  • MIHAI DANA NICOLETA – Spitalul Clinic de Recuperare
  • MUNTEANU DANIELA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • NEGRU MIHAELA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • NEPOTU CĂTĂLINA-LAURA – Direcţia de Asistenţă Comunitară / Direcţia Creşe
  • NIȚĂ MIRELA – Spitalul Clinic „Dr. C. I. Parhon”
  • NIȚICĂ MARIA-CRISTINA – Spitalul Clinic de Recuperare
  • PAIU ANTONELA LĂCRĂMIOARA – Institutul Regional de Oncologie
  • PATRICHE ANDA-CORINA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • PERȚU LILIANA – Spitalul Municipal Paşcani/Spitalul CF Paşcani
  • PETRACHE FLORICA – Spitalul Clinic de Boli Infecţioase „Sf. Parascheva”
  • PINTILIE ELENA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • PINTILIE LILIANA-LĂCRĂMIOARA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • POMÎRLEANU GABRIELA – Institutul de Boli Cardiovasculare
  • POPA MIHAELA CARMEN – Spitalul Clinic CF Iaşi
  • POPEANU LUMINIȚA – Institutul Regional de Oncologie
  • PRISECARU CLAUDIA-ALEXANDRA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • PRUTEANU MIRELA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • ROȘCAN MARIA – Institutul de Psihiatrie „Socola”
  • RUDAC PETRONELA – Spitalul Clinic de Urgenţă „Prof. Dr. N. Oblu”
  • SANDU SÎNZÎIANA – Spitalul Clinic de Urgenţe pentru Copii „Sf. Maria”
  • SCÎNTEE ANA-MARIA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • SÎRBU IRINA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • SONOHAT CRISTINA-DANIELA – Spitalul Clinic de Urgenţă „Prof. Dr. N. Oblu”
  • STANCU LORENA-PETRONELA – Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie
  • ȘTEFANACHE MIHAELA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • STOLERU IRINA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • SUVAC SILVIA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • TUDOR SERGIU-MIHAI – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • TURCU DORINA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • VIERIU VICTORELA – Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie

Urmareste-ne pe Facebook

Facebook Pagelike Widget

Acest website foloseste cookie-uri proprii, cat si cookie-uri adaugate de terti pentru a va furniza o experienta mult mai buna de navigare si servicii adaptate nevoilor si interesului dvs. Mai multe detalii, aici.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close