Reprezentanţi în Adunarea Generală Judeţeană

  • AANEI CEZAR – Direcţia de Sănătate Publică Iaşi, IML, CRTS, ISP
  • ACOSTIOAEI LAURENȚIU-VIOREL – Spitalul Clinic de Urgenţe pentru Copii „Sf. Maria”
  • AGAPIE SPERANȚA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • AISSIOU GABRIELA-CRISTINA – Spitalul Municipal Paşcani/Spitalul CF Paşcani
  • ALBIȘTEANU GABRIELA-LOREDANA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • ALMĂȘANU IOSIF – Spitalul Clinic de Urgenţă „Prof. Dr. N. Oblu”
  • AMOLIOAIEI ADINA-ELENA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • ANDRONIC ALINA – Institutul de Psihiatrie „Socola”
  • ANIȚA MARIEA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • ASACHI IONELA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • ATODIRESEI SIMONA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • AVĂDĂNI ELENA-GEORGIANA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • BĂNĂRESCU CARMEN – Spitalul Clinic de Urgenţe pentru Copii „Sf. Maria”
  • BLAȘCU CLAUDIA-ELENA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • BOLOTĂ MARIA – Spitalul Clinic de Obstetrică şi Ginecologie „Cuza Vodă”
  • BORHAN DRAGOȘ-VASILE – Institutul de Psihiatrie „Socola”
  • BRÎNZĂ LOREDANA – Spitalul Clinic „Dr. C. I. Parhon”
  • BRIȘCARU GHEORGHE – Serviciul Judeţean de Ambulanţă
  • BUNDUC IULIANA – Spitalul Municipal Paşcani/Spitalul CF Paşcani
  • BUZEA LUMINIȚA – Spitalul Clinic de Obstetrică şi Ginecologie „Elena Doamna”
  • CAZAMIR CAMELIA – Serviciul Judeţean de Ambulanţă
  • CIOLPAN GABRIELA – Spitalul Clinic de Urgenţe pentru Copii „Sf. Maria”
  • COTIAȚĂ PETRONELA – Institutul de Boli Cardiovasculare
  • CRĂCIUN MAGDALENA FLORENŢA – Spitalul Clinic de Urgenţă Militar „Dr. I. Czihac”
  • DĂNĂILĂ DIANA-LENUȚA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • DĂNILĂ IULIA-RALUCA – Spitalul Orăşenesc Hârlău, CIA Hârlău, Preventoriul TBC
  • Deleni
  • DUMITRACHE DALILA-ANTONETA – Spitalul Clinic de Obstetrică şi Ginecologie „Cuza Vodă”
  • FARAON CIPRIAN IULIAN – Institutul Regional de Oncologie
  • GÎNSAC ROXANA-MIHAELA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • GRĂDINARIU ANIȘOARA – Spitalul Clinic CF
  • GRIGORAȘ LAURA – Institutul de Psihiatrie „Socola”
  • HASAN CORINA DELIA – Arcadia – Spitale şi centre medicale
  • HURJUI SIMONA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • LOGOFĂTU CARMEN – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • MALAIMARE GABRIELA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • MARTINIUC IRINA-ELENA – Spitalul Clinic de Urgenţe pentru Copii „Sf. Maria”
  • MIHAI DANA NICOLETA – Spitalul Clinic de Recuperare
  • MUNTEANU DANIELA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • NEGRU MIHAELA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • NEPOTU CĂTĂLINA-LAURA – Direcţia de Asistenţă Comunitară / Direcţia Creşe
  • NIȚĂ MIRELA – Spitalul Clinic „Dr. C. I. Parhon”
  • NIȚICĂ MARIA-CRISTINA – Spitalul Clinic de Recuperare
  • PAIU ANTONELA LĂCRĂMIOARA – Institutul Regional de Oncologie
  • PATRICHE ANDA-CORINA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • PERȚU LILIANA – Spitalul Municipal Paşcani/Spitalul CF Paşcani
  • PETRACHE FLORICA – Spitalul Clinic de Boli Infecţioase „Sf. Parascheva”
  • PINTILIE ELENA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • PINTILIE LILIANA-LĂCRĂMIOARA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • POMÎRLEANU GABRIELA – Institutul de Boli Cardiovasculare
  • POPA MIHAELA CARMEN – Spitalul Clinic CF Iaşi
  • POPEANU LUMINIȚA – Institutul Regional de Oncologie
  • PRISECARU CLAUDIA-ALEXANDRA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • PRUTEANU MIRELA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • ROȘCAN MARIA – Institutul de Psihiatrie „Socola”
  • RUDAC PETRONELA – Spitalul Clinic de Urgenţă „Prof. Dr. N. Oblu”
  • SANDU SÎNZÎIANA – Spitalul Clinic de Urgenţe pentru Copii „Sf. Maria”
  • SCÎNTEE ANA-MARIA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • SÎRBU IRINA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • SONOHAT CRISTINA-DANIELA – Spitalul Clinic de Urgenţă „Prof. Dr. N. Oblu”
  • STANCU LORENA-PETRONELA – Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie
  • ȘTEFANACHE MIHAELA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • STOLERU IRINA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • SUVAC SILVIA – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • TUDOR SERGIU-MIHAI – Medicină primară, farmacii, laboratoare, clinici şi spitale private
  • TURCU DORINA – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţe „Sf. Spiridon”
  • VIERIU VICTORELA – Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie

Urmareste-ne pe Facebook